Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Атракціони без особливих грошових вкладень

Ніша розваг в нашій країні ще далека від перенасичення, тому бізнес у цій сфері потенційно дуже вигідний. Початківці підприємці підшукують оптимальні схеми роботи, щоб окупити витрати, отримувати стабільний дохід і не закритися через кілька місяців. Само собою, бездоганним вибором стануть атракціони без особливих грошових вкладень. Як не пригадати?


Обдуманий підхід

Попередньо варто провести аналіз обраного сегмента ринку (паркові атракціони, розважальні апарати, на який вік відвідувачів орієнтуватися і т.д.). Це дозволить продумати маркетингову стратегію, спрогнозувати доходи з урахуванням пропозицій конкурентів і їхніх недоліків, а також попиту та місця розташування
Атракціони без особливих грошових вкладень
Головне завдання атракціону - привернути увагу і зацікавити процесом. Не завжди є можливість придумати щось нове, зате практично будь-яку модель можна показати під незвичайним кутом. Приміром, ще не так давно хітом вважався атракціон Турнік. Витрати мінімальні, проте окупність була просто приголомшливою. Сьогодні це розвага вже багатьом знайома і доводиться шукати щось нове, чуйно реагуючи на тенденції ринку.

Непоганим варіантом атракціону без особливих грошових вкладень може стати розвага шарікі-лопарікі, причому все можна зробити своїми руками. Працює він за принципом дартсу, дротиком потрібно потрапити в надуті повітряні кулі, розміщені в комірках стенду. Насправді, площа попадання становить лише 45%, так що зробити це непросто. Прибуток буде прямо залежати від дизайну. Якщо раніше малюків приваблювала навіть найпростіша конструкція, сьогодні варто подбати про креативне оформлення, підсвічування і яскраві, нехай і недорогі призи.

Якщо не хочеться ризикувати, використовуючи вже популярні розваги, спробуйте знайти новинку. Приміром, підійде міні-атракціон для дітей Балансир. Він легкий і компактний, розрахований на вулицю і приміщення, не вимагає вкладень і, як обіцяють виробники, окупається вже через місяць-два. Принцип гри гранично простий - на яскравому стенді розміщений балансир, потрібно поставити м'ячик (він зовсім легкий) у вдалу позицію, щоб забезпечити рівновагу. Кожен гравець отримує дві спроби. Розважатися можна поодинці або влаштовувати змагання.

Словом, не упускайте новинки на ринку атракціонів і звертайте увагу на яскраві моделі, які не потребують витрат, які ще не встигли набриднути відвідувачам. Малобюджетним рішенням може стати франшиза, тобто ви просто берете атракціон на прокат. Таким чином, на старті вже потрібно менше вкладень, а ретельно складений бізнес-план дозволить окупити всі витрати в найкоротші терміни.