Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Атракціони для Дня міста

Атракціони для Дня міста - що вибрати 


День міста - відмінний привід, щоб порадувати гостей розвагами і отримати завидний прибуток. В одному місці може зібратися до 10% жителів населеного пункту. Не менш 3% з них виявляться азартними і неодмінно захочуть проявити свої здібності. Це набагато більше, ніж відвідувачів у парку в звичайний день. Чим не привід для складання особливого бізнес-плану? 

Щоб подія не розчарувала ні гостей, ні підприємців у фінансовому плані, важливо вдало підібрати атракціони для Дня міста. І не факт, що попитом користуватимуться супермодні технологічні новинки, а про громіздкі паркові моделі і мови бути не може. В цьому випадку чим простіше, тим краще. 
Атракціони для Дня міста
Підійдуть мобільні варіанти, їх легше перевезти, вони швидше встановлюються. Популярними на будь-яких масових заходах будуть призові атракціони. Тому ідеальним вибором можна вважати пересувний атракціон, який передбачає азарт та вручення нагород за участь. 

- Надувні атракціони однозначно будуть хітом. Надувні батути, замки, площадки, "скакалки", лабіринти, моделі з виступами для скелелазіння та інші оригінальні конструкції в святкові дні точно не залишаться без відвідувачів. 

- Тир. Безпрограшний варіант, тим більше, що модифікацій цього атракціона сьогодні багато, від традиційного пневматичного, до екзотичного арбалетного. Головне, подбати про безпеку. 

- Атракціони, де потрібно проявляти влучність. Щось на зразок тиру, але в більш сучасній обробці. Приміром, "Angry Birds", де м'ячиком потрібно збивати піраміду з пташок, або "Збий банки", де збивати потрібно порожню бляшану тару від кока-коли, лимонаду або пива. Популярний атракціони "Кульки-лопарікі", коли на стенді встановлюються повітряні кулі, гравцеві належить потрапити в них дротиком. Підійде "Кільцекид" - кидати кільця, нанизуючи їх на штирі або навіть звичайні пляшки. За перемогу видають невеликі призи. Такі розваги вимагають мінімум витрат, але завжди подобаються і дітям, і дорослим. 

- Атракціони для дітей. Навіть якщо більшість дорослих будуть байдужі до розваг, дитині ніхто не відмовить у проханні погратися. Як варіант, можна встановити "Рибалочку", біля неї збираються натовпи малюків, спраглих отримати вудку і витягнути яскраву рибку з води. 

- Дуже прості, але азартні атракціони: "Турнік", "П'яний велосипед" і т.п. Правда, вони принесуть прибути тільки в тому випадку, якщо до цього не були встановлені на кожному кутку і не набридли жителям міста. Як доводить досвід власників, за день успішної роботи на масовому заході модель не тільки окупається, але і радує значним прибутком. 

- Мобільні каруселі. Дуже складно встановити величезний парковий атракціони, але компактні моделі підійдуть до Дня міста якнайкраще. Зазвичай вони розраховані на невелику кількість дітей (до 10 осіб) і не займають багато місця. 

- Мобільний кінотеатр. Сьогодні є перевізні мобільні кінотеатри (кінотеатр на колесах). Це може бути формат 5D, 6D і навіть 7D. Вони розміщуються в невеликому фургоні. Якщо оформити його яскраво і креативно, встановити в людному місці і забезпечити рекламу, відбою від глядачів не буде. 

- Видовищні атракціони, наприклад, "Родео" (механічний бик), надувний ринг та інше. 

- Інше: апарати для виробництва попкорну, солодкої вати, вендингові кавові апарати. 
купити атракціони для дня міста
Рішення про те, які атракціони підійдуть для Дня міста, буде залежати від багатьох факторів: пори року, масштабів передбачуваних гулянь, місця проведення свята. Щоб правильно вибрати моделі, бажано враховувати всі нюанси. Але ні спекотне літо, ні морозна зима не привід відмовлятися від розваг.