Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Безкоштовні пісочниці у розважальних парках

Гра в піску - розвага, яку у всі часи обожнюють діти. І поки конкуренти ламають голову над тим, як залучити до свого ігрового майданчику побільше відвідувачів, далекоглядні власники чинять простіше - встановлюють безкоштовні пісочниці у розважальному парку.

Від такого "дитячого щастя" прямого прибутку чекати не варто. Зате батьки із задоволенням будуть приводити в парк дітей і зможуть відпочити, поки їхні чада будують і замки і фігурки з піску, освоюють майстерність володіння лопатками і формочками. І якщо дитина попросить дозволити покататися ще на якомусь атракціоні, дорослі точно не відмовлять.
Безкоштовні пісочниці у розважальних парках
Можна купити пісочницю будь-якої конструкції з існуючих сьогодні. Є суцільнолиті пластикові варіанти або збірні моделі, коли просто з'єднуються бортики. Виготовляють їх з дерева або вологостійкої фанери, фарбують яскравими фарбами, встановлюють шляхом стаціонарного бетонування або без. Розміри теж відрізняються: малі пісочниці (ширина і довжина близько 1,5 метрів), середні (2 метри), великі (3 метри) та інші.

Існують пісочниці із сидіннями по кутах, квадратні, круглі і шестикутні, одинарні та здвоєні (розділені на 2 секції), моделі з кришкою що закривається, яка на ніч захищає пісок від вологи. Це може бути цілий комплекс під дахом будиночка або варіанти у формі машини, кораблика, прикрашені декоративними елементами.

Природно, ціна пісочниць відрізняється в залежності від розміру, якості та дизайну, але навіть самий недорогий пісочний майданчик стане жвавим місцем парку, куди завжди будуть поспішати малюки.