Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Дитячий аерохокей

Дитячий аерохокей купити в Україні - вигідне вкладення


Аерохокей часом поступається іншим атракціонам за видовищністю, але користується завидною успіхом. Нерідко в розважальному центрі можна спостерігати "нудьгуючий" апарат або симулятор, зате біля аерохокея завжди збираються гравці. Виробники швидко реагують на підвищуючий попит і насичують ринок все більш оригінальними варіантами. Не забувають і про юних хокеїстів, для них розробляють спеціальні столи - якісні, зручні та креативні.
Дитячий аерохокей купити в Україні
Дитячий аерохокей купити в Україні не складе труднощів. Більшість пропозицій таки від зарубіжних виробників, поодинокі вітчизняні фірми поки тільки набирають обертів. Моделі для підростаючого покоління відрізняються, перш за все, габаритами. Якщо традиційний стіл може досягати 2,5 метрів у довжину, близько 1,5 метра в ширину і до 90 сантиметрів у висоту, дитячі варіанти набагато компактніші і легші. Їх висота оптимальна навіть для 4-річного малюка, дитина без труднощів дотягнеться до ігрового поля, матч буде комфортним. Відповідно, невеликий стіл для аерохокея займає менше місця і його простіше розмістити в приміщенні.

Малюки набагато активніші дорослих, тому необхідно ретельно продуману якість. Дитячі столи для аерохокея завжди міцні, обладнані додатковими бічними панелями, щоб шайба не випадала за межі поля. Іноді їх оснащують системою дренажу, такі моделі водонепроникні, якщо дитина ненароком розіллє свій сік або кока -колу, нічого страшного не станеться.
Дитячий аерохокей купити
Особливу увагу виробники приділяють дизайну. Він повинен привертати увагу і піднімати настрій. Яскраві кольори, оригінальні малюнки, світлодіодне підсвічування ігрового поля, приємне музичне супроводження, голосові ефекти - всього цього вдосталь. Такі столи безпомилково впізнаються і завжди користуються попитом. На дитячий аерохокей ціна може практично не відрізнятися від вартості "дорослих" моделей. Але він ніколи не буде пустувати, швидко окупиться в розважальному закладі і стане ще однією причиною, чому малюки захочуть приходити грати знову і знову.