Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Де купити атракціон «Турнік»

Призовий атракціон «Турнік» з точки зору конструкції гранично простий. Це каркасна модель зі сталі товщиною 2-3 мм, змонтована за принципом класичного спортивного турніка. Правда, з однією ключовою особливістю - верхня горизонтальна перекладина прокручується і має особливий діаметр.


Щоб отримати приз (предмет або грошову суму, як вирішать організатори), людині належить провисіти відведений час, як правило, всього лише 120 секунд. Триматися за поперечину дозволяється виключно зворотним/прямим хватом, перехресний заборонений. Виконати такі умови і опинитися в переможцях вдається одиницям, тому окупність у атракціону приголомшлива.
купити атракціон Турнік
Купити атракціон «Турнік» або «Нестримний турнік», як ще називають модель, не складе труднощів. Продаж пропонують фірми-посередники і безпосередньо виробники. Відшукати підходящу пропозицію неважко, наприклад, на форумах. Спочатку ціна «турніка» коливалася в межах 2500 - 2800 грн, сьогодні вартість набагато нижча - 1500 грн. Додатково деякі продавці пропонують гарантію, консультації і навіть детальний бізнес-план з перевіреними на практиці інструкціями.

Конструкція атракціону розбірна, складається в чохол. Традиційна висота - 2,4 метра, вага "турніку" в межах 40 кг. Транспортування та зберігання компактного атракціону не проблема.

Бажаючим купити "Турнік" рекомендують не просто вибирати атракціон з найбільш низькою ціною, але переконатися, що зварні з'єднання якісні, а змонтована конструкція в установленому вигляді стійка. Чим яскравіше оформлений атракціон, тим більше шансів залучити зацікавлених відвідувачів.