Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Де купити призи для атракціону РИБАЛКА

Ловля іграшкових рибок в яскравому басейні - чудове місце для азартних змагань між малюками. Кожен отримує спеціальну вудку і відерце, перемагає той, хто за відведений час принесе найбільший улов або просто виконає встановлену норму, наприклад, витягне 5 риб. Щоб заохотити дітей, необхідно заздалегідь купити призи для атракціону риболовля. Дорогі подарунки не будуть потрібні, діти будуть раді будь-якій невеликій забаві.
Де купити призи для атракціону РИБАЛКА
Наприклад, це можуть бути:

- Іграшки: маленькі м'які тварини, мініатюрні ляльки, солдатики, машинки, м'ячики та інше.

- Симпатичні брелки, свистки і тому подібні дрібнички;

- Прикраси для дівчаток: заколки, резинки для волосся;

- Канцтовари: ластики, оригінальні точила, яскраві ручки, крейда;

- Надувні кулі, мильні бульбашки, тоненькі книжки-розмальовки.

Як варіант, можна нагороджувати дітей соками в маленьких пакетах (0,2 л) або льодяниками (звичайно, нічого що псується).

Важливе правило: діти отримують призи у відповідності зі своїм результатом. Не варто купувати іграшки з дрібними деталями і, звичайно, дорогі речі. Припустимо, якщо атракціон розрахований на 8 місць, а сеанс триває 5 хвилин, на призи можна витратити приблизно 1/8 від виручки - близько 2.5 у.о. За годину відвідати забавну риболовлю вдається 80 учасникам. Неважко прорахувати, що власника дохід не розчарує, зате кожна дитина залишиться задоволенною і захоче відвідати веселу риболовлю ще раз.