Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Де в Китаї купити ігрові атракціони

Ярлик "Made in China" на атракціоні викликає обгрунтовану настороженість в плані якості. Ці моделі однозначно програють аналогам європейського походження, але переважають на ринку, перемагаючи доступною ціною. Придбати можна все: апарати, качалки, надувні батути, аерохокеї. Але перш варто подумати, де в Китаї купити ігрові атракціони і як максимально перестрахуватися від невдалої угоди.


Якщо прийнято рішення все-таки співпрацювати з китайцями, а не вітчизняними або європейськими компаніями, скористайтеся перевіреними підказками.

• Всі китайські партнери виглядають доброзичливо і поводяться податливо. Не довіряйте першому враженню.

Шукайте НЕ дрібного і середнього, а великого виробника. Суть в тому, що китайці рідко працюють на перспективу, їм важливо продати, а потім можете писати скарги на товар скільки завгодно - ніхто не зверне увагу. Якщо фабрика велика, працює давно, бере участь у спеціалізованих виставках, відсоток довіри до неї підвищується, оскільки виробник націлений на перспективу.

• Дрібні і середні фірми в Китаї стикаються з жорсткою конкуренцією навіть у межах низького цінового сегмента, крім того, вони не є кваліфікованими фахівцями в цій сфері. До укладення угоди вас будуть запевняти в чому завгодно, намагаючись збути товар з рук. Але деякі з них дійсно не розбираються в атракціонах і часто щиро не розуміють, де брак.

• Великі виробники можуть випускати якісні атракціони, але ціна буде суттєво вище і практично рівноцінна вартості європейських. Решта фірм працюють переважно над дизайном (строкате оформлення, всілякі лампочки, пищалки, яскраві елементи). Покращувати якість, інвестуючи у виробництво, вони не збираються.

• Роблячи ставку на виробників середнього рівня, вибирайте мінімум два постачальника, запасаючись варіантами.

• Бажано особисто оцінити товар. Не варто складати думку з фотографій на сайті. На практиці фабрика може виявитися сумнівним цехом, а дрібний виробник і зовсім перекупником без офіційного офісу.

Підіб'ємо підсумок

Вирішуючи, де купити атракціони в Китаї, однозначно варто віддати перевагу великому виробнику, який протримався на ринку не менше 6 років. Невідома фабрика може запропонувати дуже привабливі умови, але через деякий час покупець залишається з поламаним атракціоном на руках, який ніхто не візьметься лагодити. Уникайте перекупщиків, особисто відвідайте фабрику, зберіть про продавця максимум інформації. Тільки в цьому випадку є шанс на успішну співпрацю.