Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Місто атракціонів

Одиноким батутом або єдиною каруселлю на майданчику вже нікого не здивувати. Девелопери в сфері розваг освоюють нові проекти - створюють міста атракціонів.


Містечка з атракціонами - альтернатива паркам

У багатьох населених пунктах різних країн з'являються майданчики, які називають «Містечко атракціонів». Наприклад, у Перській затоці туристи поспішають відвідати популярний тематичний парк «Місто розваг Хілі», яке відкрили ще в 1985 році. Він працює за принципом «все включено», купуючи вхідний квиток приблизно за 14-15 доларів, гості можуть прокататися на кожному з 28 атракціонів.
Місто атракціонів
У Москві містечко з атракціонами розташувався на Проспекті Вернадського, перед будівлею Великого Державного Цирку. До або після подання гості можуть прогулятися по алеях, помилуватися ставком з фонтаном у сквері, діти катаються на «Джипик», «Жаби», «Колесі огляду», «Повітряних кулях», «Дельфіні». У Євпаторії на території містечка теж розмістили цирк, а також зоопарк. Подібні містечка вже не рідкість.

Велике місто атракціонів - сучасна новинка

Прагнучи до значних розмахів, новатори проектують не маленькі традиційні городки, а міста великих розмірів.

Один з них обіцяють скоро організувати в Бєлгороді (Соснівка). Так спробують оптимізувати розважальну інфраструктуру. У центральному парку наплив відвідувачів спостерігається переважно по вихідних, в інші дні атракціони простоюють. Територію вирішили звільнити для прогулянок, а урочище Сосновку перетворити на величезне місто атракціонів. Для цього розроблять схему руху транспорту до місця. У цій «країні розваг» дитина зможе провести цілий день, переходячи від одного атракціону до іншого. Тут же розмістять школу майстрів. Роботи з облаштування почнуть влітку 2014 року.
Місто атракціонів DisneyLand
Ще одне місто атракціонів з'явиться в Бугас (Болгарія). Відрізняється воно тим, що буде перебувати під землею, на території бомбосховищ, розташованих під Приморським парком. У підземеллі гостям організовують інтерактивно подорож у часі і просторі. Задіють інноваційні цифрові образи людей і тварин у натуральну величину, систематизують атракціони у різні галереї. Приміром, в одній з них дитина зможе потрапити в затонулий корабель, де потім почнеться шторм. У наступній галереї відвідувач опиниться в античному місті з особливою атмосферою і архітектурою. Унікальний комплекс відкриють у 2015 році.