Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Ігровий автомат "Боксер" - як правильно бити

Ігровий автомат «Боксер» («Boxer») користується попитом серед любителів помірятися силами. Здавалося б, все просто - бий грушу. Силомір демонструє силу удару на цифровому дисплеї і показання супроводжуються забавними звуковими коментарями. Насправді, якщо удар буде неправильним, можна не тільки пошкодити автомат, а й травмувати зап'ясті.

Після того, як була натиснута відповідна кнопка на лицьовій панелі, силомір переходить в режим очікування - можна бити. Щоб показати гідний результат, потрібно нанести удар не просто максимально потужно, а й технічно грамотно. Для цього необхідно правильно розрахувати напрямок застосування сили, а потім бити: точно, швидко і різко.
Ігровий автомат "Боксер"
Кілька рекомендацій:

1. Дуже важливо зайняти стійку позу. Правильна постановка ніг безпосередньо впливає на швидкість і силу удару. Стійка залежить від ударної руки: правою чи лівою. Ноги ставимо на ширині плечей, одна нога (відповідно до провідною рукою) трохи висунута вперед.

2 . У потужному ударі , насправді, бере участь не тільки рука. Удар починається з ноги, «проходить» через стегно і «вистрілює» через провідну руку з поворотом корпусу.

3 . Щоб удар був максимально різким і сильним, рука повинна бути абсолютно розслаблена, а напружується вона безпосередньо в момент зіткнення з грушею. Щось на зразок випліскування склянки з водою.

Ідеально, якщо оператором розважального автомата «Боксер» буде хлопець, який не просто в курсі цих нюансів, але ще й сам може показово вдарити по груші . По-перше, це істотно розігріває інтерес потенційних відвідувачів. По-друге, допоможе зберегти апарат від непередбаченого ремонту, а користувачів від травм.