Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Ігрові автомати для розважальних центрів

Ігрові автомати сучасного типу - це складне комп'ютеризоване обладнання, яке користується величезним попитом на ринку розважальної індустрії. Ігрові барабани минулих років приводилися в дію за допомогою важеля, встановленого збоку апарату. Завдяки особливостям свого пристрою, таке обладнання отримало назву «однорукого бандита». Сучасні автомати приводяться в дію за допомогою однієї кнопки. Важільні барабани також не канули в літа, їх часто можна зустріти в ігрових комплексах масового відвідування.
Ігрові автомати для розважальних центрів
Перший прототип сучасного ігрового автомата з'явився в 1985 році, над його винаходом довгі роки працював Чарльз Фей. Конструкція першої моделі складалася з трьох барабанів з зображеннями: дзвони свободи, черви, трефи, підкови і бубни з піками. При збігу потрібних символів гравцеві автоматично видавалася винагорода. Джек-пот (максимально високий результат) випадав при збігу 3-х дзвонів свободи в одній лінії. Ігрові автомати сучасного типу мають багато модифікацій: кількість барабанів в них може варіюватися від восьми і більше штук, поміщені на колеса зображення можуть бути найрізноманітнішими - у вигляді фігурок, цифр або тварин.

Сучасні ігрові автомати для розважальних центрів користуються популярністю не тільки серед дітей та молоді, а й людей старшого покоління. На даному обладнанні грають буквально всі верстви населення - багаті і бідні, інтелектуально розвинуті і не дуже. Причина такої популярності криється в доступності - кожен бажаючий може вступити в гру не маючи на те особливих знань і навичок. Тисни кнопку, дій згідно з вказівками, виведеними на табло. Везунчики виграють часто і швидко, ты що найбільш завзято йдуть до перемоги будуть нагороджені високими грошовими призами або додатковою кількістю балів.