Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Виготовлення фігур монстрів для кімнати страху

Якщо раніше кімнати страху були досить примітивними, сьогодні любителі полоскотати нерви вимагають більш реалістичних вражень. Навіть самий похмурий антураж, звуки, що холодять кров і світлові ефекти не злякають відвідувачів, якщо не буде монстрів. Це може бути виготовлений муляж або загримований актор. Людині потрібно платити і надавати час для відпочинку, неживі страховиська з економічної точки зору більш вигідні. Відповідно, виникає питання про виготовленні фігур монстрів для кімнати страху. 

Традиційний набір: відьми, скелети, зомбі, мерці, пірати та інші тематичні персонажі. Всі фігури для кімнати страху умовно можна розділити на дві категорії.
виготовлення фігур монстрів для кімнати страху
Перша - примітивні монстри. Це прості фігури, які прикрашають недорогими покупними масками, перуками, а коряве виконання компенсують розмаяними лахміттям і приховують в напівтемній кімнаті. Зробити муляж для кімнати страху можна самостійно, проявивши трохи фантазії. Приміром, звичайний каркас або опудало потрібно закріпити на жердині, яка за допомогою нехитрого механізму буде обертатися, нахилятися в різні боки. Рухи обмежені, зовнішній вигляд цілком прийнятний для дітей і людей зі слабкими нервами. 

Друга категорія монстрів - більш досконалі з технічної точки зору і більш якісні в плані дизайну. Вони створюються майстрами по аніматроніці. Ця технологія широко використовується для імітації живих істот або частин тіла, виготовлення роботів для кінематографа. Сьогодні подібні зразки все частіше з'являються в індустрії розваг, моделі для кімнати страху - класичний приклад. За аналогічним принципом розробляють рухомих динозаврів для розважальних центрів. 
фігури в кімнату страху
Професійно виконана фігура монстра буде не тільки вискакувати в найнесподіваніший момент, розмахувати руками і гойдатися, але ще й рухати щелепою, обертати очима, зображати міміку. Часто моделі оснащуються датчиками, які реагують на появу людини і дають фігурі команду видавати звуки і ворушитися. Звуковий файл програмується в контролер, синхронізується з рухами. Каркас робота приховують за штучною шкірою, хутром, одягом, в підсумку виглядає все досить реалістично. 

Далекій від аніматроніки людині виготовити професійну фігуру монстра не під силу, доведеться замовляти. Технологія добре розвинена в США, але купувати моделі у іноземних фірм бажаючих мало - ціна "кусається". Виробників на просторах Росії та України одиниці, одна з діючих фірм - FXProLab. Але попит на продукти аніматроніки впевнено підвищується. Якщо вашій кімнаті страху потрібна якісна фігура, яка налякає навіть найстійкіших відвідувачів, достатньо підібрати розробників з підходящим асортиментом і ціною, а потім оформити замовлення.