Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Як купити в Китаї ігровий автомат

Головним постачальником недорогого розважального обладнання на наш ринок є, безумовно, Піднебесна. Китайські моделі дійсно коштують дешевше західних аналогів. Але замислюючись, як купити в Китаї ігровий автомат, підприємець повинен усвідомлювати, що найчастіше за низькою ціною мається на увазі відповідна якість. Тому краще не поспішати і приділити час підбору гідних моделей, щоб звести ризик до мінімуму. Тоді вдасться знайти апарат, який порадує успішною експлуатацією, навіть незважаючи на можливі простої в роботі, пов'язані з ремонтом.


Схеми придбання гральних автоматів у Китаї

1. Безпосередньо у виробників.

Наприклад, одним з провідних китайських виробників розважальних апаратів і атракціонів є компанія Юніс (UNIS / Universal Space) з більш ніж 20-річним досвідом роботи. Її товари поставляються приблизно в 50 країн, в т.ч. дозвільні центри США, Європи та Африки. Є менш відомі виробники, які з радістю укладуть угоду на поставки апаратів.
Як купити в Китаї ігровий автомат
Прямі поставки особливо вигідні при великих замовленнях. Можна домовитися про знижки і заощадити шляхом оптимізації доставки. Єдине, не варто поспішати, краще вивчити всю інформацію по китайському виробнику і ознайомитися з відгуками тих, кому вже довелося працювати з даною продукцією.

2. Через дистриб'юторів і посередників.

Зокрема, поширенням автоматів компанії UNIS займаються практично всі великі російські дистриб'ютори. Також продукцію китайських виробників можна придбати у постачальників, які купують розважальне обладнання через посередників. Однак у такому випадку більше шансів зіткнутися з затримками під час поставок запчастин та іншого.

3. За допомогою популярних торгових майданчиків.

Напевно ви чули про такий гігант інтернет-торгівлі, як AliExpress. У категорії «Спорт і розваги» є підрозділ «Ігрові автомати». Можна купити качалки, каруселі, кран-машини, автомати для гри в пінбол, аркадні та спортивні апарати, всілякі симулятори та інше. Ціна від пари сотень до декількох тисяч доларів, залежно від моделі. Терміни доставки, як правило, 27-39 днів.

Якщо товар не відповідає опису, продавець обіцяє повернути повну вартість (з вас оплата пересилки в Китай). Також кошти повертаються в повному обсязі, якщо обладнання не було отримано. На сторінці атракціону ви знайдете докладний опис моделі, із зазначенням вікової категорії гравців і технічних параметрів. Але, на жаль, відгуків від покупців у товарів цієї категорії практично немає, чи варто ризикувати грошима - вирішувати вам.

Якщо ви все-таки хочете купити ігровий автомат в Китаї, не забувайте, що і в цьому випадку діє відоме всім правило: гарне зовсім дешевим не буває.