Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Як купити в розстрочку атракціони в Україні

Бізнес в розважальній сфері на сьогоднішній день залишається досить перспективною нішею. Однак у підприємця не завжди достатньо коштів на придбання всього необхідного. В такому випадку можна взяти атракціон в оренду і перевірити свій бізнес-план у справі. Якщо бюджет обмежений, є можливість купити атракціони в розстрочку, по Україні таких пропозицій досить.

Розстрочка на атракціони

Придбати атракціон в розстрочку пропонують кілька українських компаній. Умови залежать від продавця, всі нюанси краще обговорювати безпосередньо з представниками фірми. У більшості випадків нададуть на вибір різні схеми, наприклад, можна розрахуватися за 3, 6 або 10 місяців.
Як купити в розстрочку атракціони в Україні
Якщо для компанії надання розстрочки на атракціони є звичайною практикою, на сайті передбачають спеціальну опцію - на сторінці кожного товару розміщують кнопку «Розстрочка». Натиснувши її, ви побачите вікно, де залишається внести дані (початковий внесок, помісячні платежі і т.д.) і клікнути «Відправити». Після розгляду заявки з вами обов'язково зв'яжеться менеджер для уточнення деталей доставки.

Обов'язковим етапом є підписання договору розстрочки. Найчастіше його доставляють разом з обладнанням. Для оформлення знадобляться документи, для фізичних осіб зазвичай достатньо паспорта і ідентифікаційного коду. Для юридичної особи пакет документів може бути більш об'ємним, включаючи свідоцтво про реєстрацію, дані про сплату податків і т.д., особливо, якщо вартість обладнання становить понад 100 000 гривень.

Початковий внесок необхідно внести відразу. Надалі покупець може погашати розстрочку в банківському відділенні відповідно з обумовленим графіком, до певного числа кожного місяця. При доставці атракціону послуги компанії-перевізника, як правило, оплачуються окремо, в фінансовий лізинг ця сума не враховується.

Важливо враховувати, що в більшості випадків на обладнання, яке продається в розстрочку, нараховується комісія. Відповідно, підсумкова ціна атракціону буде вище, ніж вартість, зазначена для звичайного продажу. Наприклад, за модель вартістю 3000 гривень покупець заплатить 3700, однак ця сума буде розбита на щомісячні платежі, тому не настільки обтяжлива. В цілому, переплата за атракціон складе від 15% до 40%. Вибираючи компанію-продавця, варто звертати увагу на умови.

Іноді компанії співпрацюють з банками, які надають кредит на придбання атракціонів. Отримати його можна лише в тому випадку, якщо у покупця хороша кредитна історія. Щоб купити атракціон дешевше, також радимо не залишати поза увагою різні знижки і розпродажі.