Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Як відкрити бізнес: вендингові автомати (апарати)

Експерти стверджують, що вендінговий бізнес відрізняється невисокою конкуренцією і динамічністю, оскільки це новий сегмент сучасного ринку. Значить, у кожного є непогані шанси зайняти власну нішу і отримувати прибуток. Але з чого почати? По-перше, знадобиться юридичне оформлення діяльності, достатньо зареєструвати ПП і платити єдиний податок. Крім того, важливо продумати наступні моменти:
вендингові автомати і апарати
1. Вибрати напрямок роботи, тобто вирішити, які саме автомати та апарати є сенс купувати. Для цього варто проаналізувати ринок: вивчити попит і пропозицію, інфраструктуру міста, наявність незаповнених "ніш", досвід інших власників. Якщо конкуренти вже встигли встановити пару кавових автоматів і популярний призовий атракціон в найближчому торговому центрі, навряд чи доцільно ставити там ще кілька таких же. Можливо, краще вибрати інше місце чи інші вендингові апарати.

2. Скласти бізнес-план. Важливо ретельно прорахувати витрати не тільки на придбання автоматів (апаратів), а й комплектуючих, витратних матеріалів, наприклад, призів, обслуговування, встановлення, оренду приміщень і непередбачені витрати. Масштаби інвестування можуть відрізнятися для різних типів вендингового обладнання. Один атракціон не гарантує значний прибуток, зате забезпечить цінним досвідом. Іноді є сенс не купувати відразу десяток моделей, а випробувати в справі 1-2. Поступово можна розширювати сферу діяльності і налагодити цілу мережу.

3. Домовитися про оренду площі. Вендингові апарати можна встановлювати не тільки в ігрових центрах, а й в інших відвідуваних місцях: гіпермаркетах, вокзалах, кінотеатрах, кафе і т.д. Попередньо потрібно вирішити питання з адміністрацією цих закладів, врегулювати питання оплати та укласти договір.

4. Купити вендингові автомати (апарати). Важливо звертати увагу не тільки на вартість апарату і його якість, але і на умови гарантійного та післягарантійного обслуговування. Це дозволить розраховувати на плідний і прибутковий бізнес без непередбачених неприємностей через несправності обладнання.

5. Визначитися з обслуговуванням автомата. Вендінг не допускає безвідповідальності, все має бути продумано до найдрібніших нюансів. Постійна присутність оператора не знадобиться, для цього є віддалений контроль, вбудовані GSM-GPRS модулі (апарати можна налаштовувати), це знімає з плечей власника частину проблем. І в цьому істотна перевага вендингового бізнесу. Технології постійно удосконалюються, виробники працюють над удосконаленням процесу роботи та збільшенням прибутковості. Але систематичний огляд, профілактика, поповнення призів, вилучення грошей або жетонів - це дуже важливо.

Для організації цього перспективного бізнесу важливо продумати кожен пункт з перерахованих вище і впевнено прагнути до досягнення своєї мети.