Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Як самому зробити кімнату страху - кімната страху своїми руками

Сучасні атракціони вражають уяву. Але іноді цілком реально спорудити щось подібне самостійно. Припустимо, самому зробити кімнату страху. Враховуючи, що в багатьох містах, за винятком мегаполісів, існує дефіцит на такий специфічний товар як страх.
Як самому зробити кімнату страху
1. Перш за все потрібне приміщення. Відмінно, якщо вдасться знайти будинок, нехай і старий, але не в аварійному стані. Тоді можна буде облаштувати повноцінний "Дім примар" або "Замок жахів". У цьому випадку будуть потрібні додаткові витрати на рекламу. Якщо такої можливості немає або стартовий капітал строго обмежений, підійде навіть вагончик. Перевага в мобільності, його можна перевозити.

2. Технічне оснащення. Для початку підійде аудіозапис з похмурим і зловісним музичним супроводом (варто подбати про гарну акустику) і світлові ефекти. Непроглядної темряви не повинно бути, потрібні вогники в темряві, тьмяне світло, несподівані відблиски і т.д. Музику можна запозичити з популярного "фільму жахів", бажано з завиваннями, стогонами, скреготом, уханням сови і собачим гавкотом. Краще організувати пересування глядачів у візках або спеціальних кріслах. Коли рухи обмежені, все навколо здається набагато страшніше і навіть кістлява рука, що несподівано торкнулася плеча, здатна змусити закричати.

3. Продумати сценарій. При цьому ставку роблять на елемент несподіванки за принципом "раптовість - супутниця жаху". Можна спорудити привидів, зомбі і іншу нечисть. Або запросити на цю роль добровольців, наприклад, студентів акторського факультету. Тоді знадобиться майстерний грим, перуки і костюми. Якщо люди обмежені в рухах, ці "лякаючі" персонажі можуть переміщатися в приміщенні і з'являтися в потрібний момент. Якщо ж відвідувачам надали можливість пробиратися по темних коридорах, уявна нечисть буде чекати їх у секретних місцях. Можна заручитися допомогою фотографа, який зможе робити знімки в темряві і потім вручати їх відвідувачам на пам'ять. Іноді є сенс чергувати дитячі та дорослі сеанси з різним ступенем "жахливості".

4. Антураж. Деталі створюють обстановку. Підійдуть палаючі свічки, опудала тварин, у яких світяться очі, павутина і павуки, змії, черепи, кістки тощо. Багато чого з потрібного реквізиту вдасться відшукати в магазинах приколів, сувенірних крамницях і навіть на ринку серед вживаних речей.
кімната страху своїми руками
Зробити кімнату страху своїми руками можливо. Підсумкові якість і рівень в цілому будуть залежати від вкладених коштів і витраченого часу. Але важливо пам'ятати, що вдалий лякаючий атракціон - це поєднання цікавості, переляку і сміху. Тоді гості отримають задоволення і підбадьорливий викид адреналіну.