Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Як у Китаї придбати атракціони

Атракціони китайського походження приваблюють доступною вартістю і різноманітністю, тому стали основними конкурентами вітчизняних моделей. Наші виробники, на жаль, не справляються зі зростаючим попитом і не встигають наситити ринок. Але виникає питання - як в Китаї купити атракціони?

Це не проблема, найчастіше товари з КНР становлять близько 90 % асортименту фірм, які спеціалізуються на продажу розважального обладнання. Зручний варіант, якщо необхідно придбати одну-дві моделі. Замовляючи оптову партію, вигідніше домовитися з постачальниками і купити атракціони в Китаї безпосередньо. Задачу ускладнює мовний бар'єр, але можна скористатися допомогою компаній-посередників. Таких пропозицій багато, є можливість підібрати потрібні послуги та відповідну ціну.

Загалом, існує три схеми покупки:

1. Самостійно. Досить вибрати товар в каталозі сайту-посередника, зв'язатися з постачальником (часто контактна інформація є у відкритому доступі), обговорити комерційні питання, укласти контракт, взяти на себе турботу з перевезення, митного оформлення. Радує той факт, що більшість менеджерів китайських фірм володіють якщо не російською, то англійською точно.

2. Частково самостійно. Від першого варіанту відрізняється тим, що всі документи (рахунок-фактура, договір, акт виконаних робіт) пересилаються поштою через фірму-посередника.

3. Довірити всю роботу посереднику. Заручитися підтримкою фахівців, оформити замовлення на сайті (зазвичай попросять 100 % передоплату) і отримати товар вже у своїй країні. Турбот менше, але ціна буде вище.

За додаткову оплату фірми-посередники :

- Допоможуть знайти китайські атракціони, яких немає в каталозі;

- Нададуть повну інформацію про компанію-виробника;

- Розрахують підсумкову вартість операції з урахуванням партії товару, ціни транспортування з КНР до точки призначення, митних зборів, податків, нюансів законодавства тощо;

- Проведуть маркетингове дослідження китайського ринку, наприклад, підберуть виробника з найдоступнішими цінами на цю групу атракціонів або розважального обладнання;

- Допоможуть зв'язатися з постачальником, забезпечать російсько-китайський переклад листування та документації, синхронний переклад, посприяють у складанні договору;

- Доставлять з Китаю зразок товару .

Вибираючи фірму для посередництва, важливо враховувати вимоги до мінімальної партії замовлення. Всі питання стосовно купівлі, термінів поставки, цін, умов і сертифікатів можна обговорити, зв'язавшись з представниками компанії.