Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Які атракціони підходять для ярмарку

Вперше ярмарку стали проводити багато століть тому. З тих пір суть цих заходів практично не змінилася: для продавців це час жвавої торгівлі, а для відвідувачів - можливість розважитися і відпочити. А тому ні один гідний ярмарок не обійдеться без атракціонів.

У кожній країні сформувалися свої традиції. Якщо, припустимо, жителі США не представляють веселу ярмарку без американських гірок, у нас ці атракціони прижилися не настільки. Для наших співвітчизників ярмарок більше асоціюється з каруселями, призами і всілякими азартними забавами. Звичайно, все залежить від пори року, але саме каруселі актуальні завжди. Влітку це можуть бути традиційні варіанти, взимку - оформлені в тематичному різдвяному стилі і прикрашені яскравими вогниками.
аттракционы для ярмарки
Ярмаркові атракціони ні в якому разі не повинні обмежуватися виключно дитячими варіантами. Вдалим стане рішення розташувати на території моделі для сімейного відпочинку. На великих ярмарках, які проводяться на міжнародному рівні, часто встановлюють ще й екстремальні атракціони тільки для дорослих. Як правило, це доречно якщо мова йде не про одноденні заходи, а про подію декількох днів.

На звичайній ярмарці (тобто не грандіозного масштабу) можна організувати спортивний майданчик для малюків з батутами, надувними гірками, м'якими смугами перешкод. Завжди користуються попитом атракціони, що мають можливість отримати призи. Сюди можна віднести тир, в т.ч. віртуальний, "рибалочка", дартс, турнік і т.д. Підійдуть спортивні силомір типу "Боксер", баскетбол, столи для аерохоккея. На ярмарку панує особлива атмосфера відпочинку, а в гарному настрої випробувати удачу або силу, позмагавшись за приз, захоче кожен. Хороші і атракціони просто для розваг, наприклад, Родео (механічний бик ).

Якщо є можливість встановити мобільний кінотеатр - відмінно, у цей день він принесе хороший прибуток. Не варто забувати про ігрові автомати і апарати для виробництва попкорну, біля них неодмінно вишикується черга покупців.