Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Китайські літні атракціони - купити

Без літніх атракціонів важко уявити відпочинок в цю пору року. Сучасний ринок пропонує безліч варіантів для потенційних покупців. Моделі європейських виробників давно завоювали відмінну репутацію, з'являється все більше розважального обладнання від вітчизняних виробників, і, звичайно ж, завжди можна купити китайські літні атракціони. Останні найчастіше залучають низькою ціною і різноманітним асортиментом.

1. Надувні атракціони з Китаю

Говорячи про літні атракціони китайського виробництва, зазвичай згадують про надувні моделі. Яскраві і привабливі батути, гірки, надувні замки, футбольні поля і фігури ваблять малюків і відмінно окупаються, при цьому власники прагнуть все-таки заощадити на придбанні. Крім того, не варто забувати про мега популярні в цю пору року водних атракціонах, наприклад, бананах, надувних аквапарках і басейнах, які подобаються дорослим.
Китайські літні атракціони - купити
Батути та інші надувні атракціони вітчизняного виробництва коштують дорожче, ніж привезені з Китаю. Здавалося б, навіщо платити більше, якщо візуально вони практично не відрізняються. Проте варто пам'ятати, що керуватися тільки ціною не можна, неодмінно звертайте увагу на характеристики. Зокрема, поцікавтеся якістю матеріалу, з якого виготовлений атракціон. Один квадратний метр не повинен важити менше 650 грам. В іншому випадку ви купите «одноразову» модель, красиву, але легку і недовговічну.

2. Китайські дитячі атракціони

В асортименті винахідливих китайських виробників чимало дитячих атракціонів. Це барвисті бамперні машинки, ігрові лабіринти та комплекси з сухими басейнами, всілякі каруселі, наприклад, ланцюгова карусель з нахилом, веселі конячки, керовані літаки, оригінальний атракціон «Чайний сервіз», де дітвора може прокататися у величезних чашках з блюдцями.
Китайські атракціони - купити
Вони завжди дивують креативним підходом у плані оформлення і виглядають заманливо, але знову-таки, важливо звертати увагу на якість, адже йдеться про безпеку і здоров'я дітей.

3. Китайські паркові атракціони

Сімейні і екстремальні атракціони замовити в Китаї також можливо, включаючи габаритне колесо огляду (від декількох десятків до декількох сотень місць), «Супер хвилі» з 4-ма видами обертання, «Літаючий килим», «Фрізбі», «Диско» та інше. Однак ціна китайського атракціону, якому можна довіряти, однозначно не буде дешевою.
Китайські літні атракціони
Дійсно якісні китайські атракціони знайти реально, втім, коштувати вони будуть ненабагато дешевше європейських. Моделі, куплені за копійки, прослужать максимум один сезон, потім доведеться або витрачати чималі гроші на ремонт, або попросту відправити своє придбання на звалище, не кажучи вже про небезпеку для відвідувачів під час експлуатації. Зате надійне розважальне обладнання потім можна продати б / у або здавати в оренду.