Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Контроль кількості відвідувачів на атракціонах

Автоматизований контроль кількості відвідувачів на атракціонах переслідує кілька цілей. По-перше, практика показує, що такий підхід збільшує кількість виручки парку на 30-40%. По-друге, вдається уникнути шахрайства з боку несумлінних співробітників, власник може ефективно управляти бізнесом і планувати маркетингову політику, а працівники допустять менше помилок. Крім того, можливий віддалений онлайн-моніторинг показників. У підсумку відвідувачів обслуговують більш якісно та оперативно, відпочинок для них стане комфортніше.

Контроль кількості відвідувачів на атракціонах
Використати ці переваги вдасться, якщо встановити спеціальну систему. Варіантів досить багато, включаючи автоматизацію продажу квитків та пристрої контролю доступу в парк або на атракціон (турнікет і т.д.). Найчастіше ці рішення використовують в комплексі з інтегрованою системою відеоспостереження, що дозволяє виявляти порушення і приймати обгрунтовані рішення у спірних питаннях.

Автоматизовані точки продажів квитків

Відвідувачі можуть оплачувати послуги не тільки готівкою, але ще й за допомогою банківської карти. Оплату (за квиток або суму внесення на карту) приймає оператор, який працює з програмою, підключеною до центрального сервера баз даних. Всі процеси персоніфіковані, видно, хто оформляв зарахування. Іноді є сенс встановити автоматичні каси самообслуговування (термінали). На атракціонах встановлюються зчитувачі карт або штрих-коду, гроші надходять відвідувачеві на карту парку або видається спеціальний квиток, розрахунок проводиться тільки цими носіями даних. Квитки обійдуться власникові парку дешевше завдяки доступній вартості друку. Карти дозволяють працювати за принципом «одна карта - всі атракціони», використовувати її можна багаторазово, дозволяють вводити різні програми лояльності (знижки, бонуси, акції, клубні привілеї).

Обдурити таку систему практично неможливо, буде забезпечений точний контроль кількості відвідувачів і сум доходу.

Автоматизований контроль доступу

У цьому випадку в парку або біля атракціонів встановлюють пропускні точки: турнікети, мобільні термінали збору даних, стійки реєстрації. Пристрої адаптують до погодних умов, їх можна експлуатувати в будь-яку погоду під відритим небом. За бажанням замовника турнікети обладнають дисплеєм даних.

Для управління турнікетами встановлюють спеціалізовані контролери, дані зі всіх пристроїв потрапляють в єдину базу на центральному сервері. Керівник або адміністратор отримує повну інформацію про кількість відвідувачів і правомірність дій персоналу, оскільки кількість людей, які зайшли на атракціон, повинна точно збігатися з кількістю виходів.

Існує багато моделей турнікетів для контролю відвідувачів у розважальній сфері. Вибір залежить і від бюджету, і від поставлених цілей. Зазвичай моделі оснащують механізмом «антипаніка» - коли надходить сигнал пожежної тривоги, штанга турнікета опускається і люди можуть безперешкодно вийти.

Якісне обладнання працює швидко, простоїв не виникає, прибуток знаходиться під суворим контролем. Купівля автоматизованих систем і турнікетів гарантовано окупається власнику.