Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Купити літні паркові атракціони в Україні

Багато власників розважального бізнесу переконалися в тому, що китайські моделі живуть недовго, продати екземпляр, що був у вжитку, практично нереально. Цим можна пояснити той факт, що кількість бажаючих купити літні паркові атракціони в Україні стабільно зростає. При цьому є можливість зробити замовлення безпосередньо вітчизняному виробнику або звернутися до компаній на території країни, які продають атракціони закордонних виготовлювачів з перевіреною репутацією.

Купити літні паркові атракціони в Україні
Українські атракціони однозначно перевершують за якістю китайські. Серед провідних виробників слід зазначити ТОВ "Сармат" НВО завод "Аналог" (м. Вінниця), Науково-виробничий центр "Атракціон" (м. Кременчук), а також компанію " RIF" ("РИФ"). В асортименті кожного з цих розробників є різноманітні паркові атракціони для дітей і дорослих. Це всілякі каруселі, гойдалки, залізниці і паровозики, вежі огляду, екстремальні моделі та багато іншого.
паркові атракціони в Україні
Можливе безпосереднє замовлення на підприємстві, створення з урахуванням побажань клієнта, технічний супровід. Приміром, фахівці ТОВ "Сармат" вдало " вбудовують" атракціон в ландшафт розважальної зони, створюючи індивідуальні проекти з річками для каное, печерами.

Що стосується можливості купити літні паркові атракціони іноземних виробників в Україні, проблем немає. Будь-яка компанія, яка спеціалізується на продажах в цій індустрії, запропонує різні варіанти. Завдання покупця - зорієнтуватися серед вражаючого асортименту, щоб не просто отримати атракціон недорого, але при цьому не пожертвувати якістю.
атракціони в Україні
Як уже згадувалося, китайські зразки однозначно викликають настороженість в плані надійності і довговічності. Саме тому компанія FunGroup відмовилася від їх продажу і пропонує розважальне обладнання, в тому числі паркові атракціони, європейських виробників, з сертифікатом якості і гарантією.