Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Мобільні атракціони

Мобільні атракціони: вдале сучасне рішення 

Ринок розваг далеко не скрізь перенасичений пропозиціями, а попит є завжди. У цих умовах все популярнішими стають мобільні атракціони. І заслужено, у них є маса переваг. 
Мобільні атракціони
Все просто: експерти стверджують, що розваги найбільш прибуткові в перший місяць експлуатації на певному місці, потім вони починають набридати відпочиваючим. Ідеальне рішення - купити мобільний атракціон. Просто міняємо місце дислокації і потік користувачів забезпечений. За сезон можна переїжджати кілька разів. 

Переваги мобільних атракціонів

- Мобільний парк не очікує, поки відвідувачі звернуть на нього увагу - він сам їде туди, де є потенційні клієнти. 

- Такі моделі створювалися з урахуванням нюансів використання під відкритим небом, вони швидко збираються і легко встановлюються. 

- Купити мобільні атракціони недорого - цілком реально, окупаються вони швидко. 

Як негативний моменту можна відзначити залежність від погодних умов

Особливо популярні пересувні атракціони в невеликих містах. Там немає шикарних стаціонарних парків або їх кількість мінімальна, а розважатися діти хочуть завжди. У таких умовах конкурентів мало і бізнес буде успішним. 

Які мобільні атракціони існують 

Для організації пересувного парку атракціонів підійдуть

- Надувні батути, механічні батути, надувні ігрові майданчики, надувні гірки, надувні стадіони, надувні атракціони для активного відпочинку. Відрізняються великою пропускною здатністю, одночасно поміщаються до 20 дітей, в залежності від моделі, ціна батута швидко окупається, без відвідувачів не залишаються ніколи. 

- Спортивні батути, "Кенгуру";. Завжди користуються популярністю у дітей. - "Родео" 

- Механічний бик. Можна міняти муляжі, підбирати відповідні за розміром надувні батути до родео. Спробувати приборкати механічного бика захочуть не тільки діти, а й дорослі. 

- Мобільні каруселі на причепі. На відміну від стаціонарних моделей, вони легші за вагою, швидко встановлюються, немає складнощів при перевезенні. 

- Мобільні атракціони для дітей: "Рибалка", "Паровозик", "Лебеді", різні лабіринти і інші. 

- Дитячі качалки. Малюки такі атракціони просто обожнюють, але знадобиться підключення до електроенергії. 

- Призові атракціони: "Тир", "Збий банки", "Кульки-лопарікі", "Angry Birds" і тому подібні. Сюди ж можна віднести атракціон "Турнік&". 

- Аерохокей. Безпрограшний варіант, враховуючи, що є водонепроникні моделі, які можна сміливо експлуатувати під відкритим небом. 

- Аквазорби і водні кулі з надувним басейном. 

- Мобільний кінотеатр і мобільна "Кімната страху". 

- Додаткову виручку принесуть вендингові автомати, апарати для виробництва попкорну, моделі "Боксер", "Бульдозер", "Снайпер" і т.п. 

Ціна мобільних атракціонів у більшості випадків себе виправдовує. Дохід і окупність залежатимуть від вибору місця для експлуатації, погодних умов і цін. У перелік витрат необхідно включити оренду майданчика, оплату роботи оператора, покупку призів (для призових моделей).