Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Надувний купол для футбольного поля

Інноваційні рішення в багатьох випадках дозволяють заощадити гроші, час і зусилля, а також підвищити окупність інвестицій у спортивні майданчики. Очевидним прикладом може стати надувний купол для футбольного поля. Це швидкомонтована мобільна конструкція, для якої не потрібна наявність фундаменту, досить просто рівної і твердої поверхні. Виготовляється і встановлюється в короткі терміни, при цьому дозволяє покрити площі значних розмірів ціною відносно малих витрат.

Особливості надувного купола для спортивного майданчика

Надувний купол виглядає як цілісна багатошарова оболонка, проводиться з міцного, щільно спаяного ПВХ-матеріалу. Він стійкий до горіння, не зношується під впливом погодних явищ, встоїть при найпотужніших поривах вітру і рясних опадах. Як правило, витримує широкий діапазон температур, від сильних морозів до літньої спеки. Деякі компанії-виробники гарантують безпроблемну експлуатацію при температурному режимі в межах від -40 до + 65С.
Надувний купол для футбольного поля
Конструкція герметична, всередину, тобто в простір між шарами, до встановленої межі тиску нагнітається повітря. У підсумку пневмомодульне спорудження приймає необхідну форму і зберігає її протягом тривалого періоду часу, забезпечуючи шумоізоляцію і збереження тепла. Зрозуміло, це скорочує витрати на експлуатацію майданчика.

Що стосується дизайну, більшість виробників надають власні моделі надувного купола для футбольного поля, а також готові прийняти замовлення відповідно до ескізу і побажань клієнта. Можна вибрати практично будь-який колір, передбачити вікна в потрібній кількості, вентиляційні отвори, вхідні двері та в'їзні ворота, встановити перегородки. Також є можливість забезпечити внутрішній обігрів, для цього буде потрібно установка інфрачервоних обігрівачів, вони пожежобезпечні, економічні і не спалюють кисень усередині купола.
Надувний купол
Куполи такого типу досить міцні, нерідко їх використовують не тільки для футбольного поля, а й для ігрових майданчиків, аквапарків, ковзанок, виставкових павільйонів. У разі необхідності можна використовувати комплект для ремонту і промисловий фен (зазвичай це входить в поставку).

Пневмокаркасних купол можна встановлювати на зиму і знімати з настанням літнього періоду. Так футбольний майданчик буде використовуватися незважаючи на погоду, круглий рік.