Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Надувні атракціони з Китаю

Надувні атракціони впевнено завойовують популярність з початку 90-х років і сьогодні уявити без них повноцінний парк розваг або ігровий майданчик практично неможливо. Навіть просто "пригалка", встановлена ​​в людному місці, ніколи не залишаться без відвідувачів. Але тим, хто вирішив купити батут або гірку, доводиться вибирати з маси пропозицій. Якщо орієнтуватися тільки на яскраве забарвлення і зовнішню привабливість, можна в підсумку розчаруватися.

На ринку розваг моделі вітчизняних і європейських виробників конкурують з надувними атракціонами з Китаю. Причому батутів, вироблених на теренах рідної країни, набагато менше, задовольнити стрімко зростаючий попит вони не можуть. А ось китайських "пригалок" хоч відбавляй. Про це свідчить і той факт, що на виставці атракціонів, яка проходила в США, близько 90% батутів приїхали з Піднебесної. На перший погляд, вони нітрохи не гірші інших: виглядають чудово, коштують дешевше європейських навіть з урахуванням всіх митних відрахувань. Цим і спокушаються багато підприємців, забуваючи, що купують атракціон не на одне літо.
Надувні атракціони з Китаю
При виборі атракціону дуже важливо звернути увагу на вагу матеріалу, з якого він виготовлений. У нормі він повинен бути легким в міру, на 1 квадратний метр не менше 650 грамів. Ось тут китайці і грішать любов'ю до неякісним підробок, створюючи "одноразові" моделі. При зовнішній привабливості вони прослужать рівно один сезон, після чого їх можна сміливо відносити на звалище. Не можна сказати, що з Європи не може приїхати підробка, але найчастіше підводять саме надувні атракціони з Китаю. Ще один мінус, в якому вже встигли переконатися власники, середня якість комплектуючих: нагнітачів повітря, насосів, шумопоглинаючих камер для роботи в закритих приміщеннях і т.д.

Сьогодні все частіше початківці підприємці віддають перевагу покупці б/у атракціонів. Але китайський батут віддати на реалізацію після експлуатації вже не вийде, оскільки він може стати просто купою сміття в гумовому надувному мішку. Крім того, дуже рідко у продавця є сертифікат на такий товар. Зате при продажу вітчизняних і європейських надувних атракціонів документ, що підтверджують якість, є завжди.

Це абсолютно не означає, що в Китаї не виробляють якісних батутів. Але практика показує, що знайти атракціон, який прослужить без проблем два роки і більше, серед "китайців" дуже проблематично і ризиковано. Тим більше, що мова йде не тільки про прибуток, але ще й про здоров'я та безпеку відвідувачів.