Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Недоліки надувних атракціонів з Китаю

Для початку, варто згадати про достоїнства китайських надувних атракціонів. Їх три: кількість, доступна ціна і різноманітність. Дійсно, надувні батути з Китаю заполонили ринок, за підрахунками експертів на сьогодні в країнах СНД це близько 90 % продукції. Початківці підприємці зазвичай намагаються заощадити. І тут китайські надувні атракціони підходять як не можна краще, оскільки коштують у рази дешевше європейських і вітчизняних аналогів. Що стосується різноманітності, моделей багато, вони надзвичайно яскраві й виглядають чудово. Правда, радують зазвичай недовго. І цей глобальний недолік перекреслює всі райдужні переваги.


Головний недолік надувних атракціонів з Китаю - виріб довго не проживе. Нерідко служать вони всього 1 - максимум 2 сезони, змушують власника постійно щось лагодити, латати і ремонтувати. Особливо страждають додаткові комплектуючі: насоси, нагнітачі повітря, шумопоглинаючі камери і т.д. Ці речі у китайців явно "кульгають" і доводиться терміново шукати заміну. А значить, знову витрачати гроші.
атракціони із Китая
Більше того, китайці мають звичку економити на матеріалі батутів, гірок, замків та інших надувних атракціонів. Іноді можна помітити, що модель надзвичайно легка. Здавалося б, зручно при транспортуванні, але варто пам'ятати, що це не просто музейний експонат, тут діти стрибають і досить активно. Якщо вага на один метр квадратний буде менше 650 грамів, довго тканина і шви не протримаються, а виріб може перевернутися від пориву вітру. Дитячі атракціони - це насамперед безпека, тому чекати від розваги таких неприємних сюрпризів не бажає ніхто. Яскраві фарби китайських батутів можуть вигоряти, покриватися брудними плямами, від яких складно позбутися, і вже по закінченні першого сезону роботи атракціон часом виглядає не гарно.

Справедливості заради скажемо, що не завжди китайська надувний атракціон - синонім поганої якості. Але в більшості випадків купівля такого виробу - це ризик. Причому у випадку з придбанням товарів європейських, американських і навіть вітчизняних виробників ризик буде в рази менше. Легкі батути - "китайці" часто називають одноразовими. І це правда, продати такий атракціон, який вже був у вжитку, проблематично. Зате якісна модель, куплена навіть на вторинному ринку, цілком може служити ще довго і приносити прибуток. Про це важливо пам'ятати, вибираючи надувний атракціон для успішної роботи, і постаратися заощадити розумно.