Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Організація парку атракціонів в Україні

Серед перспективних ідей для власного бізнесу далеко не останнє місце займає організація парку атракціонів. Плюсів у цьому випадку маса: немає потреби оплачувати оренду, не буде розтрат на комунальні послуги і т.д. Досить запланувати витрати на купівлю атракціонів і оформлення дозволів, а також запастися терпінням.

Перш за все, потрібно зареєструвати статус ФОП ("фізична особа-підприємець" / "приватна особа - підприємець" / ПП). Вид діяльності позначаємо як "сервісне обслуговування". Щоб не викидати грошей на вітер, коли значного доходу, що перевищує 500 тисяч гривень на рік, ще немає, краще працювати на єдиному податку, тобто бути "спрощенцем". Це дозволить скоротити суми податкових відрахувань. Правда, відносно недавно Кабінет Міністрів підвищив суму виплат до Пенсійного фонду для суб'єктів малого бізнесу, тепер доведеться виплачувати 325 гривень.
парк атракціонів в Україні
Цілком імовірно, що процедура реєстрації забере чимало часу і сил. Але можна не збирати всі папери самостійно і не простоювати в чергах під кабінетами, а скористатися послугами фірм-посередників. Тоді термін можна скоротити до 10 робочих днів. Самостійна реєстрація обійдеться в 50 гривень (вартість реєстраційного збору), спеціалізовані компанії за сприяння і прискорення процесу запропонують заплатити близько 1000 гривень.

Подальші дії залежать від місця, де планується розмістити атракціони. Звичайно, бізнес-план важливо скласти заздалегідь, вивчивши попит і конкуренцію. Якщо майбутній власник вибрав міську територію, доведеться звертатися з письмовою заявою в управління адміністрації міста чи району. Як правило, такі запити розглядає управління, яке контролює питання благоустрою. Там же можна з'ясувати нюанси щодо дозволу на організацію атракціонного бізнесу. Як варіант, можна направити письмовий запит на інформацію, згідно з чинним законодавством, відмовити у роз'ясненнях не мають права.

Якщо є плани задіяти порожню територію якого-небудь парку, доведеться налагодити контакт з адміністрацією цієї зони відпочинку. У будь-якому випадку, без листів не обійтися, в т.ч. належить писати в Головне управління культури міста. До заяв рекомендують поставитися серйозно, надати копії документів на атракціони, фотографії та інші матеріали, що вселяють довіру.

"Держпромнагляд" дає ще одну цінну пораду - ознайомитися з документом МНС "Правила забудови та експлуатації атракціонної техніки". Знайти видання важко, але можна звернутися безпосередньо в "Держпромнагляд" і все-таки ознайомитися з цією настільною книгою для кожного власника парку атракціонів.