Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Парки атракціонів в Черкасах

У Черкасах всього три парки атракціонів: "Ювілейний", "Дитячий" і "Перемоги". Для відвідування вони доступні завжди, але атракціони діють тільки в теплу пору року, з травня по вересень.
черкаси атракціони
Парк "Ювілейний".

Раніше носив назву 50-річчя Жовтня. Знаходиться в самому мальовничому районі міста - Соснівці (вул. Дахнівська, 1), на березі Дніпра, в сосновому лісі. Дістатися можна з центру автобусами № 4, 6, 11, 18, тролейбусом № 1. Побудований парк ще в 60-х роках, загальна площа близько 50 га. Можна прогулятися по тінистих алеях і містках, посидіти на лавці біля струмка, помилуватися виставкою скульптур з каменю. 

У парку передбачена окрема площадка атракціонів. Для самих маленький встановлений безкоштовне містечко з гірками, різними гойдалками, пісочницями, смугою перешкод, є футбольне поле. Діти можуть покататися на машинках, водному атракціоні "Лебеді", великій каруселі "Коники", цепочній каруселі "Дзвіночок ", гойдалки "Човники". Працює кілька батутів і надувних гірок, аерохокей, тир. Єдиний атракціон для дорослих - ланцюгова карусель "Ромашка" радянського зразка. Вартість квитків від 10 до 20 гривень. На іншому майданчику встановлена ​​спортивна траса "Робін Гуд" - смуга перешкод на висоті більше 3- х метрів серед дерев. Пройти одне коло (обов'язково використовують підстраховку) можна за 50 гривень. По вихідних для дітей влаштовують дискотеки, майстер-класи, змагання. Тут же в літньому кінотеатрі проходять концерти і фестивалі.

Парк "Дитячий".

Знаходиться практично в центральній частині міста , по вул. Хрещатик, 176. Зупинка "Трикотажна фабрика" або "Дитячий парк", доїхати можна автобусами № 2, 4, 6, 11, 18, 20, 26, тролейбусами № 1, 4. Парк невеликий, але дуже затишний. Сподобається дітям дошкільного віку, атракціонів для дорослих тут немає. Малюки можуть пострибати на батуті, покататися на гойдалках, каруселях і машинках, працює атракціон "Лебеді ", паровозик "Юнга". Ціна квитків від 5 до 15 гривень. Є безкоштовний ігровий майданчик з смугою перешкод, замок, столи для гри в теніс. У "Дитячому парку" встановлена ​​літня сцена, а ландшафт прикрашений альпійськими гірками, барвистими скульптурами казкових героїв з каменю та дерева.

Парк " Перемоги".

Знаходиться на площі Перемоги, з центру їхати в бік Південно-Західного району автобусами № 20, 25, 28, 26, тролейбус № 8. Побудували парк на честь 30-річчя закінчення Другої світової війни, на території розташовано кілька пам'ятних скульптур, а біля входу в парк встановлено справжній літак, якй колись брав участь в бойових діях. "Парк Перемоги" прикрашений каскадом ставків, тут же знаходиться міський Зоопарк. Атракціонів небагато: безкоштовний майданчик з будиночками, гойдалками і пісочницями, кілька батутів, машинки. Дорослі можуть прокататися на атракціонах "Сюрприз" і " Клітка". Ціни на квитки - максимум 15 гривень. За вхід до Зоопарку потрібно платити окремо, працює він цілий рік, восени і взимку з 10.00 до 17.00, навесні і влітку з 9.00 до 19.00. Дитячий квиток (до 12 років) обійдеться в 10 гривень, дорослий - 25, студентам і пенсіонерам - 15 грн.

Безкоштовний спортивний майданчик сучасного зразка є в Долині Троянд, біля Пагорба Слави (з центру добиратися автобусом № 21). Час від часу в сквері Хіміків або на Центральному Стадіоні розміщуються приїжджі парки атракціонів з більш сучасними моделями, припустимо, екстремальними, яких у Черкасах просто немає.