Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Парки атракціонів в Чернівцях

Парки атракціонів в Чернівцях - адреса, ціни та графік роботи


У мальовничих Чернівцях відвідати атракціони можна на території двох великих парків - це «Парк культури і відпочинку ім. Т. Шевченка» і «Жовтневий».

«Парк культури і відпочинку ім. Т. Шевченка» розташований на вул. Садовій. Вважається головним, найкрасивішим і відвідуваним парком в Чернівцях , часто його називають візитівкою міста. Дерева і кущі для цього парку привозили з усієї Європи, тому його по праву можна назвати місцевим ботанічним садом. Природне розмаїття доповнюють прекрасні скульптури і фонтани. Інфраструктура парку добре розвинена. Крім звичних кафе і барів можна відвідати літній театр, є стадіон, тир, майданчик для дітей, де проводять конкурси, акції, караоке з призами.
Парки атракціонів в Чернівцях
Але головне , що призводить в парк натовпи відвідувачів, це атракціонний комплекс. Вперше гойдалки з'явилися тут ще в часи СРСР. Близько 10 років тому атракціони замінили на абсолютно нові моделі і тепер асортимент розваг просто шикарний. "Парк Т. Шевченка" входить до трійки найбільш оснащених парків України.

Сьогодні на території більше 30 атракціонів для всіх вікових груп. Це і дитячі ("Лебеді", бамперні машинки, каруселі, "Рибалочка", "Юнга", "Паровозик", "Чайний сервіз", "Дитячий автобус", водний зорб, лабіринти, батути і надувні гірки), сімейні ("Автотрек", "Calypso", "Мотолобоец", "Лавка", "Кімната кривих дзеркал", тир, колесо огляду, різні великі каруселі), для екстремалів ("Центрифуга", "Говерла", "Вежа вільного падіння", кімната страху). перелік далеко не повний, атракціонів дійсно багато.

Ціни на відвідування атракціонів у парку «Шевченка» на порядок вищі, ніж в «Жовтневому». Але це практично не позначається на його популярності, відпочиваючих завжди багато, особливо з дітьми. За відвідування 5 атракціонів у середньому потрібно заплатити 100 гривень. Найдорожчі квитки на екстремальні моделі - в середньому 50 гривень, за відвідування малюками каруселей, машинок і батутів батьки заплатять 15-20 гривень.

Працює парк без вихідних з 9.00 до 23.00.

«Жовтневий парк» знаходиться на вул. Гайдара, 2. На території встановлені кафе, бари, ресторан на одному з двох озер, є поле для міні-гольфу, можна прогулятися по акуратним стежкам серед дерев. Для дітей обладнано ігровий майданчик. Підлітки і дорослі можуть відпочити активно, долаючи смугу перешкод. Гойдалки, каруселі, надувні батути в парку розмістили недавно, вибір атракціонів не особливо великий. Але величезним плюсом є ціна на розваги - квитки набагато дешевші, ніж у більш популярному і відвідуваному парку «Т. Шевченка».

Якщо відкриті парки атракціонів в Чернівцях вже досліджені, можна відвідати розважальний центр «Dino Парк», розташований на вул. Воробкевича, 17. Створювався він переважно для маленьких відвідувачів. На території розміщені атракціони для будь-якого віку дітей: лабіринти, батути, ігрові симулятори та апарати, аерохокеї. Аніматори закладу допоможуть організувати яскраве свято для дитини, відзначити День Народження, випускний з приводу закінчення дитячого саду або першого класу, тематичну вечірку за участю казкових персонажів, дискотеку зі світломузикою.