Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Парки атракціонів в Миколаєві

Якщо ви приїхали в це чудове місто погостювати, та ще й з дитиною, обов'язково захочеться розваг. Щоб подихати свіжим повітрям в теплі і сонячні дні, можна відвідати парки атракціонів в Миколаєві, їх кілька. Розважальні центри в приміщенні чекають вас в будь-яку погоду.


Парк Перемоги (просп. Героїв Сталінграда, 2, зупинка «Парк Перемоги»)

У міському парку Перемоги, розташованому на правому березі річки Інгул, особливо людно по вихідних і святах. Найбільший парк Миколаєва був заснований ще в 1945 році, сьогодні зона відпочинку займає 60 гектарів. Перші атракціони завезли в 1962 році, вже тоді встановили колесо огляду, літаки, повітряну карусель. Через 5 років додали ще 11 нових моделей, включаючи дитячу залізницю, також побудували майданчики для баскетболу і волейболу, містечко для занять гімнастикою і футбольний стадіон.
Парки атракціонів в Миколаєві
До наших днів у парку збереглися атракціони радянських часів, наприклад, Сюрприз і колесо огляду. Але є і новинки: батути, надувні гірки, тир, можна зіграти в аерохокей, покататися на пересувному паровозику, є картодром, пропонують кінні прогулянки. Обов'язково пройдіться до відділеної частини парку Перемоги. Там відносно недавно відкрили дивовижний парк для екстремального відпочинку.

Парк екстремального відпочинку (парк Перемоги, зупинка «Магеллан» / «Плавбасейн»)

Спортивно-розважальний комплекс отримав назву «Драйв». Це перший центр такого типу в Миколаєві, з мотузковим парком і захоплюючими спортивними атракціонами. Наприклад, в мотузковому комплексі 5 доріжок різної складності, найнебезпечніша - на висоті 8 метрів. Щоб пройти весь маршрут буде потрібно приблизно годину.

Також в парку є майданчик для Джоллі-джампінгу, тарзанка, сучасний скеледром, тир, де дадуть покидати ножі, постріляти з арбалета, лука і навіть рушниці. Можна взяти в оренду велосипед, поруч добре облаштований пляж. Ціни на атракціони в межах 10-60 гривень, в залежності від розваги.

Дитяче містечко «Казка» (вул. Декабристів, 38а)

Справжнє свято для дітей будь-якого віку! «Казка» - це великий парк в Миколаєві з барвистими ігровими майданчиками, мініатюрними будиночками і атракціонами, причому гойдалки є і безкоштовні. На території містечка в амфітеатрі постійно проводяться цікаві конкурси та концертні програми.
карта парки атракціонів в миколаєві

Карта парків атракціонів м. Миколаїв 

Малюки можуть прогулятися по невеликому кам'яному замку і навіть поспостерігати за боями середньовічних лицарів. Всі бажаючі безкоштовно підіймаються по трапу на великий корабель з червоними вітрилами, який стоїть в центрі парку. Дитина не упустить можливість пройти по зеленому лабіринту, помилуватися на каскадні озера, покататися на паровозику і всіляких гойдалках, відвідати казкову карусель з русалкою і котом. Парк «Казка» відкритий круглий рік.

«HAPPY LAND» (ТРЦ «City Center», пр. Леніна, 98)

Добре відпочити в розважальному комплексі «HAPPY LAND» не завадить навіть погана погода. Відпочинковий комплекс працює без вихідних, пропонує відвідати найбільший в місті лабіринт, покататися на каруселях та гойдалках, зіграти в аерохокей, випробувати спритність на спортивних апаратах, отримати море задоволення від відеосимуляторів та інших атракціонів. Тут буде цікаво гостям будь-якого віку.

Також на території ТРЦ є ігрові зони з апаратами для дітей, кінотеатр 5-D і лазер-клуб, де можна постріляти в лабіринті бластерами з імітацією лазерних променів.

«Роллер-центр» (пр. Жовтневий, 234Б, ТРЦ «Мій Дім»)

Сучасний ігровий центр з масою атракціонів: «стрілялки», аерохокеї, кран-машини, силоміри, автомати з видачею призових квитків, машинки, симулятори гонок і бою, апарати-калатушки для малюків і багато цікавого. Працює величезна призотека. Вартість карти для оплати розваг 6 гривень, ціна 1 кредиту - 2 гривні.

Крім того, в Миколаєві можна відвідати:

- Миколаївський зоопарк (пл. М. Леонтовича). Відкрито з 9 ранку влітку і з 8 ранку в зимовий період, без вихідних. На території декілька платних атракціонів і алеї з яскравими персонажами з популярних мультфільмів.

- Парк ім. Петровського (між вулицями Якима і Сиваської дивізії). Досить багато дитячих атракціонів: батути, каруселі, паровозик, гірки, безкоштовні ігрові майданчики і кафе.