Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Парки атракціонів у Вінниці

Якщо ви не знаєте, в які парки атракціонів у Вінниці повести дитину відпочити, скажемо відразу - повноцінний парк розваг під відкритим небом тут тільки один. Зате є інші місця для відпочинку дітей і дорослих.

Парки атракціонів у Вінниці
Влітку можна відправитися на берег Південного Бугу. На пляжі вас чекатимуть водні атракціони, наприклад, зорб. Також є городки Рошен, а біля дитячого майданчика у Вишенського озера зазвичай встановлюють батути і надувні гірки. Кілька атракціонів працюють у вінницькому зоопарку і Мегамолі. Однак головним місцем сімейного відпочинку залишається парк ім. Горького.

Парк ім. Горького (головний вхід з площі Гагаріна)

Працює в сезон (крім понеділків) з 10:00 до 17:00.

Парк заснований ще в 1936 році, під час німецької окупації був повністю зруйнований, потім відреставрований і сьогодні залишається головним «постачальником» розваг для дітей у Вінниці. Знаходиться в центральній частині міста, між Хмельницьким шосе, вулицями Першотравневою та Соборною. На території є безкоштовне дитяче містечко, майданчик з тренажерами, відкритий скейтодром, працює концертний зал «Райдуга», планетарій, стадіон для хокею на траві. Можна прогулятися по тінистих алеях, посидіти біля фонтану, відпочити в кафе.

У головному парку Вінниці, як і в більшості обласних центрів, ще залишилися атракціони радянських часів, наприклад, ланцюгова карусель, Сонечко, Сюрприз і колесо огляду, якому вже більше 20 років. Але є й нові розваги: ​​батути, надувні гірки, аерохокей, тир, качалки для малюків, акумуляторні машинки. Всього в парку близько 25 стаціонарних атракціонів, так що нудьгувати не доведеться.

Аквапарк у Вінниці (спорткомплекс «Маяк», вул. Порика, 28)

Чекає гостей без вихідних, з 10:00 до 22:00.

У вінницькому аквапарку «Маяк» пропонують відвідати не тільки спортивний басейн, але і басейн з атракціонами. Вибір невеликий: дві водні гірки (15 і 40 метрів), три підводних гейзера, кілька гідромасажних зон і водоспадів, атракціон «Швидка річка». Тим не менш, можна отримати масу позитивних емоцій.

Розважальний центр «Ігроманія» (проспект Станіславського, 7)

В ігровому центрі «Ігроманія» знаходяться ролледром і автодром (єдині у Вінниці), настільний теніс, боулінг, безліч розважальних автоматів і атракціонів на будь-який смак.

Тут встановлено лабіринт з гірками, перешкодами і сухим басейном, працює барвистий батут, можна пограти на всіляких відеосимуляторах, є спортивні і танцювальні апарати, кілька аерохокеїв, качалки для самих маленьких, діє призотека, де пропонують обміняти накопичені квиточки на приємні сюрпризи. Поки діти насолоджуються розвагами, батьки можу посидіти в затишному кафе.