Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Парки атракціонів у Львові

Незважаючи на привабливість міста для туристів, парки атракціонів у Львові представлені в обмеженій кількості. За розвагами під відкритим небом зазвичай відправляються в парк культури і відпочинку Хмельницького.


Парк ім. Б.Хмельницького (вул. Болгарська, 4)

Відкрито в сезон з 11:00 до 20:00, крім понеділка.

Найпопулярніший парк відпочинку у Львові засновано в 1951 році, розташований між трьома вулицями: Гвардійської, Стрийській та Вітовського (раніше Дзержинського). Займає територію 26 га. Це чудове місце для сімейного відпочинку. Дорослі можуть поностальгувати за радянськими часами, а діти знайдуть атракціони до душі.

По дорозі в парк ви напевно пройдете повз стадіон Динамо і доберетеся до центрального входу біля фонтану-кульбаби, який красується тут ще з 80-х років. У самому парку безліч тихих алей і лавок, на території знаходиться стадіон Юність, де тренується місцева команда Сокіл, і палац молоді Романтик, є затишне кафе з літнім майданчиком.
парк ім. б.хмельницького (вул. болгарська, 4)
Далі починається розважальна частина. Неважко помітити, що більшість атракціонів - це радянська спадщина, як і в інших обласних центрах. Наприклад, можна відвідати такий раритет, як кімната сміху з кривими дзеркалами. Працюють каруселі: Орбіта, Центрифуга, Вальс, а також ланцюгова і дитяча. Є традиційне колесо огляду і невелике для малюків, атракціон Грибок, Веселі гірки, паровозики Північне сяйво, автодром і безкоштовна дитяча площадка.

Асортимент доповнюють більш сучасні атракціони: кілька батутів і надувних гірок, кінотеатр 5D, бик родео, аерохокей, водний зорб, парочка екстремальних розваг для дорослих. Ціни на прості атракціони близько 10 гривень, на інші, наприклад, зорб і кінотеатр, вартість досягає 15-20 грн.

«Веселий Вулик» (вул. Княгині Ольги, 106)

Відкрито з 11:00 до 22:00, без вихідних.

Якщо хочеться більше сучасних розваг, можна відправитися в Веселий Вулик. У цьому сімейному розважальному центрі кожен знайде для себе заняття. Заклад розділений на ігрові зони. Наприклад, можна відвідати кімнату з відеоіграми і збирати призові білетики. Для дітей працює величезний 2-поверховий лабіринт з підвісними тунелями, батутами, сухим басейном і м'якими перешкодами. Тут є барвисті аерохокеї, всілякі гойдалки для дітей, симулятори бою, гонки і багато іншого.

За дітьми можуть доглянути аніматори, а дорослі з задоволенням відпочинуть в кафе. Також працюють два банкетних зали, кожен на 40 осіб. На замовлення в розважальному центрі проведуть дитяче свято з веселими фокусниками, аквагримом, фотографом і солодощами.

Крім того, кожен день з 10:00 до 22:00 у Львові відкритий дитячий розважальний центр «Леопарк» (вул. Стрийська, 30). Можна зіграти в аерохокей, насолодитися картингом, розважитися в лабіринті, пострибати на батуті і відсвяткувати день народження.

Було б несправедливо не згадати про львівський аквапарк «Пляж» (вул. Княгині Ольги, 114) з величезним басейном, джакузі та дев'ятьма гірками різної складності. Водні атракціони чекають вас у вівторок-неділя з 10:00 до 21:45, по понеділках з 12:00.