Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Плануємо скеледром - основні помилки

Плануючи бізнес на атракціонах, досліджуйте асортимент розваг у вашому місті. Можливо, серед них до сих пір немає скеледрома? Візьміть цю ідею на озброєння! Нижче ми розповімо про основні помилки, які новачки допускають при проектуванні та зведенні таких конструкцій.
скеледром
1. Не дотриматись технічніх параметрів

Будь-який скеледром, як стаціонарний, так і найпростіший надувний, повинен бути безпечним. Заздалегідь уточніть всі технічні нюанси. Якщо атракціон встановлюється в приміщенні, важливо, щоб стіни і підлога були з міцних матеріалів (піноблок не підійде). На вулиці має значення якість грунту.

2. Невірно вибрати місце

Це один з головних комерційних параметрів. Навіть найсучасніший скеледром, розміщений в промисловій зоні, виявиться без уваги. Атракціон повинен приносити гроші, відповідно, встановлюйте його там, де потік клієнтів не вичерпується. При складанні бізнес-плану враховуйте, що від розміру скеледрома залежить кількість людей, які зможуть відвідати його одночасно.

3. Не залишити запасний варіант

Якщо у вас лише одне місце для розміщення скеледрома, обов'язково подбайте про альтернативу. Може трапитися, що керівництво ТРЦ або парку відмовить в оренді, наприклад, атракціон не впишеться в загальну концепцію дизайну. Коли в списку 2-3 варіанти, вже є можливість для маневрів.

4. Атракціон без «фішки»

У будь-якого скеледрома повинна бути своя родзинка. Чим він відрізняється? Чому відвідувачі повинні прийти саме до вас? Проявіть фантазію в дизайні, наповніть його цікавими деталями, придумайте щось помітне, щоб гості не оминули увагою.

5. Золота середина складності

Маршрут комерційного скеледрома-атракціону не повинен бути занадто простим або надто складним. Якщо відвідувач ледь пройде третину шляху, навряд чи він захоче повернутися на другу або третю трасу. Зрозуміло, це позначиться на прибутку. Як варіант, зробіть кілька трас - для дітей, підлітків, дорослих. Поспостерігайте, як швидко люди справляються з завданнями, добираються вони до вершини і чи залишаються задоволеними.

І ще одна підказка - залучаючи до проектування спортсменів, враховуйте їх думку в плані техніки, але пам'ятайте, що в маркетингу вони все-таки не профі.

Перераховані вище підказки здебільшого справедливі по відношенню і до інших атракцій. Чим ретельніше все продумати, тим швидше окупляться інвестиції.