Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Призові атракціони своїми руками

Атракціони з призами - категорія розваг, яка буде затребуваною завжди. Без них не обходиться жоден парк, ярмарок, масові гуляння. Більшість захоплюючих моделей гранично прості і зробити призові атракціони своїми руками цілком реально.

лопни кульку шарікі лопарікі - призовий атракціон
Найпростіше зробити атракціон «Збий банки» - досить виставити бляшані банки, наприклад, від коли, на підставку. Продовжує користуватися попитом розвага «Лопни кульку» (або «Шарики-лопарікі»). Заповзятливі майстри в Інтернеті вже пропонують купити креслення з докладною інструкцією для бажаючих виготовити атракціон самостійно. Але достатньо одного погляду на нехитре пристосування, де розміщені надувні кулі, щоб зрозуміти - будь-якому майстрові це під силу. Просто робимо дерев'яну стійку приблизно 2-метрової висоти з осередками за принципом сітки. Глибина осередків близько 15 см. Кількість ніш може бути будь-яким, зазвичай 5 рядів по 5 осередків у кожній.
призові атракціони своїми руками
Новинка на ринку розваг, яка встигла завоювати любов відпочиваючих, - «Angry Birds». Злісні пташки перекочували з віртуальної іграшки в реальність. Зробити цей атракціон своїми руками теж можливо, досить забезпечити наявність трьох елементів: м'яких персонажів, рогатки і будиночка для птахів.

1. Пташки Angry Birds служать і мішенню, і метальним спорядженням для рогатки. Для повного комплекту достатньо і 8 штук: 6 птахів, пара свиней, але можна збільшити кількість героїв. Їх просто відшукати в магазинах іграшок, іноді з'являються в супермаркетах "О'кей", на ринку або на сайтах оголошень (Avito тощо).

2. Будиночки для іграшок зробити нескладно. Беремо дошку, бажано не ДСП, а цілісний масив, ширина в межах 15-20 см, товщина - 1-1,5 см. Можна не дотримуватися точного розміру осередків, головне, щоб іграшка вільно поміщалася всередині. Всього потрібно 13-15 таких квадратів, які потім розміщуються один на іншому. Для краси можна зробити 2-3 «даха» трикутної форми. Для кріплення дощок краще використовувати меблеві стяжки.

3. Велика рогатка може бути збірною або цілісною. Висота - приблизно по груди стрілку, все залежить від віку потенційних відвідувачів. Чи будете ви збирати рогатку з частин або створювати її з цільного дерева, особливої ​​різниці немає. В якості джгута використовують гумові стяжки для вантажів. Обов'язково знадобиться платформа - коробка з дощок, довжина не менше двох метрів. Щоб прикріпити рогатку до платформи, використовують скоби. Стяжку для джгута можна купити в господарському магазині, скоби - в будь-якому будівельному.
призовий атракціон angry birds
Щоб атракціон «Angry Birds», виготовлений своїми руками, виглядав яскраво і заманливо, варто замовити великий постер з барвистим зображенням забавних птахів. Його встановлюють на задньому фоні.

Для будь-якої розваги найважливіше - здатність привернути увагу відвідувачів. Трохи фантазії для оформлення дизайну, і призовий атракціон власного виробництва буде приносити прибуток при мінімальних витратах.