Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Найнебезпечніші атракціони - правила безпеки

Найнебезпечнішими атракціонами традиційно вважають екстремальні. Нічого дивного, складно говорити про повну безпеку, коли відвідувачі буквально висять на прірвою до 330 метрів (атракціон "Стратосфера" в Лас-Вегасі і тому подібні), розганяються по віражам на швидкості близько 200 км/год (американські гірки "Kingda Ka" і інші), падають з висоти до 100 метрів (вільне падіння) або навпаки, вилітають у повітря на висоту багатоповерхівки (катапульта "Летючий Голландець" і т.п.). Будь-яка розвага, яка піддасть людину підвищеним навантаженням і поммістить її в умови, коли від страху хочеться просто кричати, так чи інакше небезпечна. 

Найнебезпечніші атракціони
По-перше, тим, хто вирішив відправитися за адреналіном, бажано тверезо оцінювати можливості свого організму. На такі атракціони не пустять дітей, вагітних жінок і відвідувачів в стані алкогольного сп'яніння. Людям, страждаючим, приміром, недугами серця, кататися на них теж не можна. Але тут оператори безсилі, оскільки перевірити стан здоров'я не можуть. І відвідування небезпечних атракціонів залишається повністю на совісті гостей. Тому іноді є сенс не ризикувати, а поспостерігати за шанувальниками екстриму, насолоджуючись морозивом або чашкою кави на відстані, в найближчому кафе. 

По-друге, небезпека таких атракціонів в тому, що вони не застраховані від аварій. На жаль, сумні випадки всім добре відомі. У популярному пітерському парку "Диво-острів" на атракціоні "Ракета" обірвався трос. Аналогічна ситуація трапилася в Уфі, коли вийшов з ладу атракціон "Корсар" і люди повисли вниз головою на 15-метровій висоті. В Лас-Вегасі несподівано зламався трансформатор і японські туристи були змушені очікувати вирішення проблеми на рівні 90-го поверху. Тоді ніхто не постраждав, але все могло б статися інакше. 
У популярному пітерському парку "Диво-острів" на атракціоні "Ракета" обірвався трос
В принципі, будь-який несправний атракціон може стати причиною проблеми. Але всілякі катапульти, вежі вільного падіння, шейкери, американські гірки, гігантські каруселі і тому подібні варіанти все-таки потенційно небезпечніше. Як стверджують фахівці, це особливо справедливо по відношенню до моделей, які збирають на швидку руку і перевозять з місця на місце. Їх складніше перевірити і вони швидше зношуються. 

Питання безпеки в основному лягають на плечі (читати - совість) власників парків. Але відвідувачам теж не варто випробовувати долю, ігноруючи правила поведінки, розгойдуючи кабінки і відстібаючи ремені.