Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Система контролю відвідувачів у кінотеатрах

При правильній ціновій політиці досягнення максимальної відвідуваності кінотеатрів є основою успішного ведення бізнесу, що веде до збільшення доходів та процентного скорочення витрат. Успіх сучасного кінотеатру безпосередньо залежить від обліку. Менеджери даних закладів уважно стежать за оперативністю надходжень інформації про відвідуваність, про продажі квитків не тільки за день, але і за місяць, рік, за фільмами, сеансам і місцям розміщення в залі (VIP-місця, балкон або партер).

Система контролю відвідувачів у кінотеатрах потрібна для планування подальшої діяльності та фінансового аналізу кінотеатрів. До цього також слід додати попередній продаж квитків, продаж пільгових квитків, і систему попередніх замовлень. Іншими словами, грамотно розроблена система контролю відвідувачів має всі передумови для того, щоб замінити собою цілий розрахунково-касовий центр в кінотеатрах.
Система контролю відвідувачів у кінотеатрах
Податкова інспекція справедливо вимагає по виручці своєчасної звітності, окремого обліку продажів, впоратися з яким допоможе все та ж система контролю в кінотеатрах. На думку фахівців, касові електронні центри, встановлені в кінотеатрах, дозволяють скоротити черги до кас, виключають махінації з підробленими квитками. Дані центри при необхідності можна поєднувати з автоматичними контролями, що стежать за пропускною здатністю глядацьких залів.

Установка касових центрів можлива тільки в тих кінотеатрах, в яких вирішено питання контролю квитків перед пропуском в зал для глядачів. Для підвищення комфортабельності кінотеатрів, глядачі повинні мати можливість вільного доступу до всіх послуг розважального центру (кафе, барів, ігрових комплексів і т.д.), які вони готові оплатити окремо. Така система організації контролю квитків буде мати великий психологічний аспект для глядачів, надаючи їм свободу вибору, тим самим збільшуючи кількість відвідувань кінотеатрів