Продаж атракціонів від європейських виробників з доставкою по Україні
  • (099) 041-61-41
  • (097) 041-61-41
  • (063) 041-61-41

Оператор атракціонів - опис професії

Можна відшукати масу рекомендацій про те, як правильно організувати розважальний бізнес. На жаль, часто порадники замовчують щодо дуже важливого аспекту - грамотного підбору персоналу. І саме через це власники деколи прирікають свою задумку на невдачі замість того, щоб забезпечити ігровому майданчику або розважальному центру стабільний успіх.

Залежно від різновиду і особливостей експлуатації атракціону, для його обслуговування буде потрібно участь одного або декількох операторів. Вони відповідають за забезпечення робочого процесу, а ще їх можна вважати лицем закладу. Тому:

- Охайність, доброзичливість, здатність розташувати до себе клієнтів не просто вітаються, а є обов'язковими умовами.

- Більшість агентств з працевлаштування в коментарях до вакансії «оператор атракціонів» вказують головна вимога - комунікабельність. Так, щодня доведется спілкуватися з різними людьми, природно, терпіння і вміння ладити з усіма цінується. Якщо це дитячі атракціони, доведеться шукати підхід і до батьків, і до малюків. Оператор обов'язково розповідає про бонуси, програми, акції, консультує і допомагає в разі виникнення питань або труднощів.

- Бездоганне знання техніки безпеки - найважливіша перевага фахівця в цій сфері. Відвідування будь-якого атракціону підпорядковане певним правилам. Оператор повинен досконало володіти цими азами, вивчити нюанси гри і користування розважальним пристроєм, швидко й дохідливо пояснити все відвідувачу.

- Без уважності та відповідальності не обійтися. В обов'язки оператора входить не тільки контроль за експлуатацією атракціону протягом дня, а й систематичні перевірки його справності та відповідності всім вимогам. Цей процес обов'язковий і переконатися в тому, що устаткування не пошкоджено і безпечно для відвідувачів необхідно до початку його роботи, як правило, вранці. Це дуже важливо, оскільки недбалість може призвести не тільки до поломок, а й до нещасних випадків. Зрештою, від цього залежить репутація ігрового майданчика.

- Вміння підтримувати азарт і атмосферу свята теж буде потрібно. У розважальному бізнесі приплив гостей забезпечує прибутковість, грамотний оператор допоможе зберегти і примножити успіх.

Що стосується освіти, роботодавці вітають наявність середньої або вищої, можливо, незакінченої. Відмінно, якщо це буде диплом педагога, естрадно-циркового напрямку або інститут культури. Втім, все залежить від специфіки атракціону. Якщо у людини є навички роботи з дітьми, досвід аніматора і природжений талант, це цілком може компенсувати відсутність спеціалізованого диплома.